Pronájem bunkru

Bunkr na víkend?

Ať už plánujete oslavu, dětskou párty, event nebo svatbu, jedná se o výjimečný den, kdy se sejdete se svými přáteli, rodinou nebo kolegy. Připravit a zorganizovat takový den není úplně jednoduchá záležitost – to ví každý, kdo takový den někdy připravoval. Přípravy oslav mohou být náročné na prostor a ne každý má doma takové možnosti, aby na oslavě mohl pohodlně usadit tolik lidí, kolik by si přál.

Naše modulární pohovka BUNKR je ideálním řešením, jelikož se dá jednoduše přesunout i přeskládat. BUNKR na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí a co si vymyslíte – doplněk na rozšíření stávající sedací soupravy pro dospělé, chill zóna na svatbu, hrad nebo trampolína pro děti. Vydrží energii vašich hostů, a přitom je tak pohodlná, že se nikomu nebude chtít zvednout.

 

Je libo interiér či exteriér?

Připraveni jsme na vše! Ať už je váš den doma nebo venku, BUNKR bude všude s vámi. Na výběr máme venkovní i vnitřní potahy, včetně nepromokavých potahů. Látky jsme vybírali tak, aby vydržely i dětské zacházení, neprošoupaly se, neklouzaly, daly se jednoduše čistit a zároveň byly příjemné.

 

Jak na to?

1
Vyberete si produkt z aktuální nabídky v sekci ½ Bunkr a ½ Multi Bunkr
2
Zašlete nám na e-mail info@chcibunkr.cz vybrané produkty, datum vaší akce, adresu a požadovanou dopravu (na výběr máme z osobního vyzvednutí nebo vám můžeme zajistit dopravu přes 123Kurýr)
3
Produkt vám doručíme den před plánovanou akcí. Přes víkend si BUNKR užijete a v pondělí vracíte k nám.
4
Naše potahy jsou snímatelné a pratelné, ale o následné čištění se postaráme my.
½ Bunkr ½ Multi Bunkr
Venkovní Vnitřní Venkovní Vnitřní
490 Kč 450 Kč 490 Kč 450 Kč

Samozřejmostí je u nás smlouva o pronájmu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.