O nás


 

NÁŠ PŘÍBĚH

 

Rodina změní pohled na svět

Celý náš příběh začal ještě dávno před rokem 2020, a to v době, kdy jsme se rozrostli o dalšího člena rodiny – o naši milovanou Lotku. Stále víc jsme přemýšleli o vybavení bytu a hračkách. Chtěli jsme věci co nejvíce praktické a multifunkční.

Když jsme koupili nový gauč, nepředpokládali jsme, že by se za pár let mohl stát hracím územím. Chtěli jsme prostě pěkný, praktický gauč. Zkušení rodiče si teď asi klepají na čelo, ale jisté věci si člověk musí jednoduše prožít. Díky naší dcerce jsme ale o něco později zjistili, že taková pohovka dokáže podnítit dětskou fantazii. Jakmile Šarlotka začala chodit a lézt, stavěla si na gauči bunkry z malých polštářů, skokánky nebo i různé skluzavky. 

Naučila nás vnímat svět dětskýma očima a my si vzpomněli na dávné časy, kdy poměrně velká část z nás měla doma gauč Poprad. Vzpomínáte? Gauč, který měl vytahovací díly a dala se z něj postavit ta nejlepší a nedobytná pevnost! A tak jsme si uvědomili, že naše pěkná pohovka je vlastně jen pro nás a že je to škoda. V tu chvíli se zrodil nápad.

Bunkr 1

Chtěli jsme vytvořit něco obdobného. Hledali jsme všude možné, oslovovali kdekoho, ale u nás ani v blízkém okolí nebylo dostupného nic, co by splňovalo naše představy. Nezbývalo tedy nic jiného než zatnout zuby jít do vlastní výroby naplno. Po několika prototypech, které máme stále všechny doma, jsme se konečně dostali k finálnímu produktu. Na světlo světa se v roce 2020 dostal Bunkr 1.

Bunkr 2

Časem zkušenosti lidí ukázaly, že to pořád ještě není ono. A protože jsme hlavy otevřené vůči každému nápadu a podnětu, jedničku jsme inovovali na verzi druhou a spolu s ní přinesli i venkovní potahy. Proč si hrát jen doma, no ne? Nebylo to ale vše – rozjeli jsme výrobu dalších doplňkových tvarů a polštářů. Všechno už jelo svým tempem a my se blížili stabilitě.

Rodina a podnikání

Jenže skloubil podnikání, rodinu a manželství se v našem případě nepodařilo. Najdete jistě tisíce případů, kdy to funguje. Bohužel náš případ je z toho druhého tábora. Už jsme netáhli za jeden provaz a každý z nás se rozhodl jít jiným směrem. Když se ale ohlédnu, vidím spoustu tvrdé práce, která nás dovedla až sem, a za to jsem vděčná. Nejvíc ale za naši dceru, Lotku, 

Naštěstí v tom nejsem sama s ní, mám kolem sebe spoustu lidí, kteří v tom splašeném vlaku jménem Bunkr jedou se mnou. Zmínit a poděkovat musím hlavně svému andělovi strážnému, který se zjevil jako zázrakem a který mi a celému Bunkru kryje záda.

Jedeme dál

Bunkr vznikl pro naši Lotku, pro její bezpečnost, její zvídavost, nadšení ze hry a hlavně pro její nekončící energii, kterou oplývají snad všechny děti. Nadále chceme i dnešním dětem umožnit hezké vzpomínky, jako máme my, ty, kde dětský smích přehlušuje vlastní slovo, a dětská fantazie nezná mezí. Dost bylo tabletu, dek přehozených přes židle a popraskaných kožených sedaček od skákání! Bunkr nahradí leckterý kousek nábytku nejen v menších domácnostech, propojí dospělý a dětský svět a udělá radost celé rodině.

Za každý prodaný Bunkr, který u vás doma rozzáří dětské oči a vykouzlí rodičům úsměv na tváři, jsme velmi rádi. Je to totiž kousek nás, kousek našeho domova. Představuje to pro nás hnací motor, který nás žene kupředu v našem snažení a snech, a proto:

Děkujeme za podporu :) 

Tereza a Lotka