BUNKR je naše srdcovka.  Šije se v rodinné čalounické dílně ve Smržovce. Každý kus projde rukami několika švadlenek, čalounic, stříhaček a nic neunikne bystrému oku výstupního kontrolora :-) Bunkr je vyroben z polyuretanové pěny, kterou jsme si nechali přímo u výrobce namíchat na míru, dle našich náročných požadavků na kvalitu, lehkost, a hlavně odolnost vůči dětské fantazii. Stejně tak potah, zipy a nitě byly podrobeny několika zátěžovým testům a splňují potřebné  bezpečností normy EU.


Z kolika částí se skládá Bunkr 2?

Bunkr se skládá ze 2 matrací a 2 polštářů ve tvaru trojúhelníku.Obě matrace jsou stejně vysoké aby stavby byli symetrické, ale taky aby při lozložení vznikla jedna velíká plocha na válení, hraní či občasné přespání.

Jak je Bunkr 2 veliký?

Bunkr je v rozloženém stavu typu gauč dlouhý 180cm a široký 90cm. Dvě matrace, každá má 2 menší matrace (90x90cm) spojené flexibilním spojem. Trojúhelník má rozměr 50x40cm.

Složený Bunkr t.j, matrace vyskládané na sobě má rozměr 90x90x52cm.

Je pěna v Bunkru bezpečná?

Ano, je bezpečná. Splňuje nejnáročnější požadavky bezpečí stanovené EU, jen se nedoporučuje k jídlu :-)

Kde se Bunkr vyrábí?

Vyrábí se v rodinné čalounické firmě Martin&Michal, která má dlouholetou tradici čalounění nábytku a výroby prémiových kusových, ručně šitých matrací na spaní.

Je Bunkr vhodný k dlouhodobému spaní?

Není určen ke každodennímu spaní, spíše je vhodný pro občasné přespání. Jako každá matrace na které se spí, i když jen občas potřebuje dobře větrat, a tak je dobré ji preventivně vysávat.

tohle je BUNKR: 
láska, něha, rados, štěstí, domov