BUNKR je naše srdcovka.  Šije se v rodinné čalounické dílně ve Smržovce. Každý kus projde rukami několika švadlenek, čalounic, stříhaček a nic neunikne bystrému oku výstupního kontrolora :-) Bunkr je vyroben z polyuretanové pěny, kterou jsem si nechali přímo u výrobce namíchat na míru, dle našich náročných požadavků na kvalitu, lehkost a hlavně odolnost vůči dětské fantazii. Stejně tak potah, zipy a nitě byli podrobeny několika zátěžovým testům a splňují potřebné EU bezpečností normy.


Z kolika částí se kládá Bunkr?

Bunkr se skládá ze 2 matrací a 2 polštářů ve tvaru trojúhelníku. Jedna matrace je 15cm vysoká a je pevnější, slouží skvěle jako základna pro různé stavby. Druhá matrace je 10cm vysoká, je to měkčí vrstva pro válení a lenošení či měkké dopady.

Jak je Bunkr veliký?

Bunkr je v rozloženém stavu typu gauč dlouhý 180cm a široký 80cm. Dvě matrace, každá má 2 menší matrace (90x80cm) spojené flexibilním spojem. Trojúhelník má rozměr 39x39cm.

Složený Bunkr t.j, matrace vyskládané na sobě má rozměr 90x80x50cm.

Je pěna v Bunkru bezpečná?

Ano, je bezpečná. Splňuje nejnáročnější požadavky bezpečí stanovené EU, jen se nedoporučuje k jídlu :-)

Kde se Bunkr vyrábí?

Vyrábí se v rodinné čalounické firmě Martin&Michal, která má dlouholetou tradici čalounění nábytku a výroby prémiových kusvých, ručně šitých matrací na spaní.

Je Bunkr vhodný k dlouhodobému spání?

Není určen ke každodennímu spaní, spíše je vhodný pro občasné přespání. Jako každá matrace na které se spí, i když jen občas potřebuje dobře větrat, a tak je dobré ji preventivně vysávat.