Bunkr Jablko

VÝPRODEJ Bunkr je v kompletní sadě, bez vad. 

Bunkr je modulární pohovka, která vznikla v České republice v roce 2020 a slouží k nekonečné zábavě i k odpočinku. Bunkr je jediný produkt svého druhu v celé Evropě, který vlastní certifikát kvality ISO 9001.

Skládá se ze čtyř hlavních pěnových matrací a dvou trojúhelníků. 

Bunkr rozvíjí dětskou fantazii a pohyb. Postavíte z něj cokoliv, co vás napadne! Pohovka, nedobytná pevnost, balanční dráha, chill zóna na oslavu nebo postel pro hosty.

Skladem
11 900 Kč –20 % 9 499 Kč
Kategorie: Slevy
358 127 image 358 304 x jpg
11 900 Kč –20 %

Jedna sada, nespočet možností využití. Bunkr je designová, modulární pohovka, který spojuje svět dětí a dospělých. Určený je totiž celé rodině a věřte, že se o něj s dětmi budete tu a tam přetahovat. Snadno přenositelné matrace nahradí leckterý kousek nábytku. Bunkr je takový náš chameleon, který na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí nebo co dětská fantazie vymyslí – rozšíření vaší pohovky v obývacím pokoji pro větší návštěvu se rychlostí blesku promění v trampolínu, která se v cuku letu stane odpočinkovým čtenářským koutkem.

Díky jednoduchým jednobarevným a potištěným potahům ze sametu snadno zapadne do vašeho domácího prostředí. Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Rozměry Bunkru jsou 180 x 90 (90x90 složená) x 13 cm. Trojúhelníky jsou 50 cm dlouhé a 31 cm vysoké.

A složení Bunkru? Uvnitř naleznete kvalitní pěny nadprůměrné pružnosti, které se vyznačují vysokým komfortem užívání. Tyto pěny vlastní hygienický certifikát a certifikát OEKO-TEX®.

Naše pěny jsou namíchány tak, aby byly dostatečně pevné, ale zároveň dostatečně lehké, aby je zvládly unést i děti. 

Povrch Bunkru je řešený vyměnitelným a pratelným potahem, který šijí šikovné české švadlenky na severu Čech. Měkká, sametová látka je velmi odolná a skvěle se čistí - navíc ji můžete vyprat v pračce na 30 ℃. 

Kvalitní zipy odpovídají barvě Bunkru. Díky ušitým garážím se zip krásné schová, aby zamezil poranění. 

 

Bunkr není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii. Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

91_ISO9001_rgb_120Oeko_tex_-_umbrella_brand_-_11_2022.svg