Jsme manželé David a Tereza.

Od chvíle, co se naše rodina rozrostla, začali jsme více rozmýšlet věci, které opravdu potřebujeme a ty, bez kterých se objedeme. Stali se z nás praktici, co mají nejraději multifunkční pomocníky. Od této myšlenky se všechno odvíjelo. Bunkr vznikl pro naši dceru Šarlotku, pro její bezpečnost, její zvídavost, nadšení ze hry a hlavně pro její nekončící energii.

Bunkr vznikl na popud toho, že jsme si koupili nový gauč...samozřejmě jsme gauč vybírali tak, aby se líbil hlavně nám. Nepředpokládali jsme však, že by z něj za pár let mohlo být hrací území. Chtěli jsem prostě pěkný gauč.
Sice jsme vybrali takový, který se nám líbí, ale...

jen co Lotka dovršila období, kdy začala chodit a lézt, začali se dít věci ... 

..věci, které byly nám všem velice sympatické a povědomé..

..Lotka začala z polštářů stavět malé bunkry, skokánky a klouzačky...

..v tom jsme oba zavzpomínali na ty dávné časy, kdy poměrně velká většina z nás měla doma gauč Poprad, ten gauč co měl ty vytahovací díly a dala se z něho postavit ta nějlepší a nedobitná pevnost !


A tak vznikl nápad vytvořit něco obdobného. Hledali jsme všude možně, ale dostupného nebylo nic, co by splňovalo naše představy. Nezbývalo tedy nic jiného, než něco vyrobit...
..Po několika prototypech jsme se konečně dostali k finálnímu produktu :) 

Chtěli bychom i dnešním dětem umožnit hezké vzpomínky jako máme my, ty, kde dětský smích přehlučuje vlastního slova, a dětská fantazie nezná mezí.

Dost bylo tabletu, dek přehozených přes židle a popraskaných kožených sedaček od skákání !


Děkujeme za podporu :)Zvýrazněné položky jsou povinné.