5 inovací u Bunkru 2.0

Na začátku stála jednoduchá myšlenka o multifunkční stavebnici, která měla být na jednu stranu pevná a stabilní, a na druhou stranu bezpečná i pro ty nejmenší členy rodiny. Dali jsme dohromady první verzi Bunkru, díky které jsme si osahali trh, zájem a funkčnost. Bunkr u vás obstál na jedničku, přesto se sešlo pár podnětů a nápadů, díky kterým je Bunkr 2.0 ještě o fous lepší.

Velikost

Na první pohled je nejznatelnějším rozdílem velikost a výška matrací. Tu jsme upravili tak, aby děti mohly svou fantazii ztělesnit do stabilnější staveb a aby si případní nocležníci nemuseli dávat kámen, nůžky, papír o to, kdo bude mít vyšší a kdo nižší matraci. Obě matrace jsou nyní tedy stejně vysoké, tj. 13 cm, a o kousek širší. Ve složeném stavu mají pravidelný čtvercový rozměr 90x90 cm, který dá při rozložení plnohodnotné dětské i dospělácké lůžko. Matrace tak krásně pasují třeba do přistýlky u postelí se šuplíkem. Není tak potřeba jednoúčelová matrace, která je jinak zavřená a využívá se jednou za čas. Pravda, někomu možná budou koukat nohy, ale i pro to máme řešení.

Tuhost pěny

Tuhosti je ponechána rozdílná, tak jako u předchozí varianty, ale tentokrát jsou matrace celkově ještě o něco pevnější, tužší, aby přespání nabízelo větší komfort a lepší oporu páteře. Střecha z měkčí matrace nyní unese i některé dospěláky.

Zip

Zipy jsou vylepšené a opatřené vychytávkou. Dostaly pomyslnou garáž pro jezdce. Zipy jsou tak schované, kryté a chráněné, aby na Bunkru nikde nic nevyčnívalo a řádění bylo o něco příjemnější. Je to také proto, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení.

Potah

Bunkr 2.0 není jen pro domácí hrátky. Rozšířili jsme nabídku potahů, abychom zjednodušil soužití Bunkru a maličkých dětí a aby Bunkr mohl vyrazit ven. Nepropustný potah, který je určený pod potah sametový, je tu pro případ, že právě procházíte fází odplenkování nebo že máte doma jednoduše malé děti, kterým sem tam něco upadne, něco se vylije apod. Nemusíte se tak bát o pěnu, ta bude v naprostém bezpečí. V případě nehod stačí vyprat a usušit potahy. Nové vodoodpudivé a pevné venkovní potahy umožní venkovní radovánky spolu s Bunkrem 2.0. Pokud byste chtěli Bunkr vzít k bazénu a báli se např. rozlití většího množství tekutin, doporučujeme svůj Bunkr doplnit o již zmíněný nepropustný potah. A i kdyby se bez něj stala nějaká vodnatější nehoda za parných letních dnů, Bunkr jednoduše omyjete a necháte venku uschnout. Následně využijete nepropustný potah i v zimním období doma, a to pod klasický sametový potah jako pojistku nepropustnosti. Nemusíte tedy smutnit, že by Bunkr v létě zůstal doma. Vezměte si ho s sebou a užijte si s ním nový rozměr hraní. 

Tvary

Pro svůj Bunkr 2.0 si můžete pořídit doplňkové tvary, které doplní nejen možnosti stavitelské fantazie, ale i praktické účely. Standardně jsou u každého Bunkru dva trojúhelníky, nyní je možné si sadu rozšířit o trojúhelník, který délkou odpovídá délce Bunkru. Hranoly, které jsou z měkoučké pěny, využívané dětmi hojně k rytířským soubojům nebo jednoduše k opírání. Kola k doplnění automobilových závodů. A také velmi pevný most s půlkruhem. Ty lze pro vysoké nocležníky připojit k Bunkru a prodloužit tak lůžko o dalších 52 cm a zpříjemnit spaní návštěvě. 

 

prozkoumat e-shop: chci vidět víc

 

Pro Bunkr napsala Šárka Kremzow, MA