Divoká limitka pro UTUKUTU

Jednoduchost a variabilita učarovává od prvopočátku děti i dospělé. Kouzlo Bunkru tkví v tom, že postačí jedna sada rozkládacích matrací s trojúhelníky sama o sobě a poskytne hodiny zábavy i těm nejaktivnějším členům domácnosti. Stejně tak si podmaní i toho nejnáročnější dospěláka, který má rád jednoduché designové interiérové doplňky a který si potrpí na pohodlí.

 

Doplněk pro byt i dětský pokoj

Bunkr je ale také skvělým společníkem doma přítomného vybavení, se kterým se jednoduše propojí, nebo dokonce hraček. A takovými hračkami jsou právě produkty z voňavé letňanské dílny. Rozhodli jsme se spojit se s Utukutu, s předním výrobcem dětských dřevěných pohybových hraček a pomůcek. Jejich produkty jsou promyšlené do posledního detailu, designové a multifunkční. A právě to máme společné. Takové hraní dokáže být někdy pořádná divočina, od toho se odvíjí název pro utukuťácký potah džungle, který najdete pouze na jejich e-shopu Utukutu.

 

 

 

Spojení matrací a hraček

Matrace perfektně pasuje jako střecha na Climbou triangl. Po zdolání vrcholu holého trianglu dítko přejde přes lávku na bezpečný ostrov, aniž by spadlo to zátoky plné žraloků. Může být také měkoučkým doskočiště pro skoky z výšin Houpacího prkna nebo houpačky Spectra. Nebo také vrcholkem, ze kterého se sklouzne po prkně třeba do bazénku. Duhová houpačka také skvěle poslouží jako podpěrný sloup a zároveň jako tunel do iglú, nebo jako tunel propojující dva domečky sourozenců, které zároveň stavbu drží. Stane se jednoduše tím, čím si budete v malé domácí džungli přát.

 

Pro Bunkr napsala Šárka Kremzow, MA