BUNKR mini nejen pro minimalisty

Protože jsme si vědomi toho, že BUNKR  2 je poměrně objemný, a ne každému se do jeho bydlení vejde, zrealizovali jsme letos i nápad na jeho zmenšenou verzi, která nadchne minimalisty jako multifunkční designový prvek a děti jako odlehčenější hrací matrace.

Od miminka přes předškoláka

Ti nejmenší ocení mini verzi jako mazlivou hrací plochu, kterou díky rozměru a lehčí váze snadno přenesete do kterékoli místnosti, například i do kuchyně, aby vaše miminko mohlo být s vámi a zároveň mu nebylo chladno od země. Díky dostatečné tuhosti pěny budou záda vašeho potomka v rovině a vy ho můžete bez obav nechat na BUNKRu i spát. Trojúhelníky můžete využít jako mantinely, aby se otáčející se miminko nepřiblížilo nějakému nebezpečí.

V dětském pokoji udělá radost větším dětem variabilitou všech možných staveb, které sestava dvou matrací a dvou trojúhelníků nabízí. BUNKR mini tak na sebe snadno vezme roli dětské rozkládací pohovky, která se jako mávnutím kouzelného proutku promění v hračku, se kterou si děti užijí velkou spoustu zábavy, zapojí svou fantazii, zdokonalí stavitelské schopnosti a získají i kousek soukromí, protože není nic lepšího, než si tajně hrát a být ve vlastním světě, kde se vše řídí podle nich samých. Jako předškoláci na něm jistě sem tam přespí spolu s kamarády při pyžamové párty nebo tematické přespávačce na lůžku o velikosti 80x160 nebo čtvercovém 160x160 cm.

 

Mini rozměr maxi funkčnost pro celou domácnost

Ačkoli ho pro jeho menší základní rozměr 60x60 cm označujeme jako mini a už jeho název vyzývá k užívání dětmi, svou velikostí učaruje i dospělým bezdětným párům či singles, kteří miluji minimalistické a funkční prvky zútulňující interiér, ale i rodinám, které se o sadu BUNKRu mini budou se svými dětmi dělit, možná i trochu přetahovat.

Svou velikostí se totiž vyrovná leckterému sedacímu vaku či pufu. Jistě nám dáte za pravdu, že rozkládací matrace BUNKR mini vypadají na pohled lépe než polystyrenovými kuličkami naplněné neforemné vaky, které mj. nevyužijete k ničemu jinému než sezení. A ne vždy je takové sezení příjemné. Obě matrace jsou 13 cm vysoké, a tak se pohodlně posadíte na 52 cm vysoký puf nebo na dvě 26 cm vysoká sedátka. Kdo by totiž neznal večer s přáteli, které najednou není kam usadit.

V kanceláři vypadá reprezentativně a vy budete mít jistotu, že si vaše návštěva užije komfort. V obývacím pokoji poslouží nejen jako mini pohovka, křesílko, otoman, ale třeba také jako stolička, abyste dosáhli na svou oblíbenou knížku v horní polici knihovny. A ve chvíli, kdy vaše drahá polovička bude trochu hlučněji spát, BUNKR mini snadno rozložíte ve vedlejší místnosti tak, aby se jeden čtverec zkoseně dotýkal stěny a zbylé tři ležely na zemi, čímž získáte 180 cm dlouhé lůžko, na kterém se pohodlně vyspí třeba i vaše kamarádka.

 

 

Pro Bunkr napsala Šárka Kremzow, MA