3 důvody, proč venkovní potah využívat jen venku

Objevili jste nás právě v jarním/letním období a zakoupili Bunkr s venkovním potahem, který se skládá dokonce ze dvou částí – svrchního vodoodpudivého a vnitřního nepropustného potahu. Možná si teď říkáte, že sametový potah ani nebude třeba, venkovní potah je odolnější a proč ho tedy nevyužívat i doma. Možné to je, ale rozhodně to nebude to pravé ořechové.

Pevná látka

Na omak je struktura venkovního potahu velmi pevná. Je ušitý z odolné tkaniny, která je uzpůsobená zahradním hrátkám a obsahuje vodoodpudivou úpravu. Nedoporučujeme s Bunkrem sjíždět kopec, ale běžné venkovní aktivity a povrchy zvládne na jedničku. Nebojte se písku ani kačírku.

Venku potřebujeme, aby věci byly odolnější, zatímco doma si chceme užívat maximum pohodlí. A právě to by nám venkovní potah doma nedopřál. Porovnejte si třeba zahradní podsedáky z podobné tkaniny a domácí mazlivý polštářek - na kterém z nich byste se raději podívali na svůj oblíbený film?

Lehce klouzavý materiál

Ačkoli i venkovní Bunkry lze stavět do různých poloh a tvarů a trojúhelníky dovolí vytvořit si na letní opalovačku podhlavníky nebo si postavit bunkrovskou trampolínu na venkovní skotačení. Trojúhelníky nesklouznou ihned pryč, ale nedrží tak dokonale jako právě ty sametové díky jejich chlupovité struktuře. Venkovní potah má v tomto směru své limity, se kterými musíte počítat a v případě vnitřního použití se s nimi i smířit. Přijdete tím ale o tolik možností a zábavy!

Je prostě venkovní…

Samotný venkovní potah jsme začali šít spíše jako doplněk klasického domácího Bunkru, aby nám v létě Bunkru nebylo líto, že musí být doma, zatímco my si užíváme slunného počasí. Zjednodušeně – aby se celková investice do Bunkru vyplatila co nejvíce. Jsme moc rádi, že jste si venkovní Bunkr oblíbili natolik, že si pořizujete dokonce sady dvě – venkovní a vnitřní. Těm z vás, kteří si svůj venkovní Bunkr chcete po sezóně vzít zase zpět domů, všemi deseti doporučuje – ve svém bytě či domě si matrace oblečte do sametových, mazlivých potahů, které lze zakoupit samostatně, bez pěn.

 

 

 

Pro Bunkr napsala Šárka Kremzow, MA