Naše minulá a zároveň první návštěva MINI nás nadchla natolik, že jsme nemohli odolat příležitosti vidět se s vámi znovu na této akci. Na místě jsme se setkali s nadšeným ohlasem, ve který jsme samozřejmě doufali. Dorazili jste do našeho mini stánku a do Bunkru se zamilovali na první dotyk. Právě osobní setkání s námi a hlavně s naším Bunkrem mnohdy rozhoduje o sympatiích. Mazlivý sametový potah si totiž podmaní i toho největšího pochybovače. Ačkoli jsme na místo dorazili se dvěma plnými auty, museli jsme se během festivalu vydat pro další Bunkry, jinak by druhý den nebylo co testovat. Až tak velkou radost vám Bunkr udělal, a až tak velkou radost jste rozhodně udělali vy nám.

Tentokrát bude naše přítomnost na MINI maxi. Rozhodli jsme se poskytnou vám větší prostor pro otestování všech velikostí našich rozkládacích multifunkčních matrací. Uvidíte tak na jednom místě Bunkr 2, Bunkr Mini, Bunkr Mini Plus a samozřejmě i naše doplňkové tvary. Přijďte se přesvědčit, že taková jednoduchá věc, jako jsou rozkládací variabilní matrace ocení děti ale i dospělí. Hodí se totiž jako rozkládací pohovka do obývacího pokoje, nebo jako mini gaučík to dětského či studentského pokoje. Hrací podložka pro miminka i pro velké milovníky deskových her. Tajný bunkr pro malé dobrodruhy, i noční náruživé čtenáře. Relaxační otoman pro vyčerpané rodiče, i rozkládací žíněnka pro aktivní děti do domácích tělocvičen. Bunkr je totiž díky své jednoduchosti velmi variabilní, stane se tím, čím si jen budete přát.

Těší se na vás Tereza a David.

 

1.-2. 10. 2021 v hale č. 13 v Pražské tržnici

Každý den od 10 do 18 hodin

Vstupné na akci na jeden den: 150 Kč | na oba dny: 200 Kč | děti do 12 let zdarma

Prostor festivalu je bezbariérový, projedou malí řidiči odrážedel či kol, i maminky s kočárky. Součástí festivalu je i nabídka restaurací a kaváren, stejně tak doprovodný program, klidová zóna pro nakojení a přebalení ratolestí, a hrací koutek UTUKUTU.