Kód: 709

1/2 Bunkr Džungle

6 900 Kč
Skladem

Bunkr na zkoušku, rozšíření stávající sady nebo dvoubarevná sada pro sourozence? Právě takové případy vyřeší náš půlbunkr. Funguje stejně jako náš klasický Bunkr, pro větší domečky ale budete potřebovat už o trochu víc domácích zdrojů, jako tomu bývalo v bunkrech našeho dětství. Komu deka připnutá kolíčky k židli nebo k topení nespadla na hlavu, jako by nebyl. Rozkládací, variabilní matrace doplněná o trojúhelník poskytne skrýš pro odpočinek, vtípky a tajnosti. Poloviční sada je jako dělaná pro velkolepé akrobatické kousky, kino večery a přespávačky přátel.

V případě nákupu:

- 1/2 Bunkru vám bude tuhost vybrána dle našich skladových zásob (do poznámky ale s radostí uveďte vámi upřednostňovanou tuhost, pokusíme se vám vyjít vstříc)

- dvou polovin, tedy dvoubarevné sady, vám nakombinujeme obě tuhosti dle skladových zásob, stačí si tedy jen vybrat dvě barvy

 

Kategorie: E-shop

Bunkr je designový, hravý doplněk, který spojuje svět dětí a dospělých. Určený je totiž celé rodině a věřte, že se o něj s dětmi budete tu a tam přetahovat. Snadno přenositelné matrace nahradí leckterý kousek nábytku. Bunkr je takový náš chameleon, který na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí nebo co dětská fantazie vymyslí – posezení u konferenčního stolku v obývacím pokoji pro větší návštěvu se rychlostí blesku promění v trampolínu, která se v cuku letu stane odpočinkovým čtenářským koutkem.

Díky jednoduchým jednobarevným a potištěným potahům ze sametu snadno zapadne do vašeho domácího prostředí. Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Potřebujete svou stávající sadu rozšířit ideálně jen o polovinu naší klasické sady, nebo si chcete navolit dvoubarevnou sadu? Nyní je to možné!

 

1 sada obsahuje matraci 180x90 (90x90 složená), 13 cm vysoká

1 trojúhelník 50 cm dlouhý a 31 cm vysoký, tuhost: středně měkká

včetně snímatelných, pratelných sametových potahů

Naše Bunkry obsahují madla: šedé pro měkčí matraci černé pro tužší matraci

 

Bunkr není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii. Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).